14.12.2005

Soutěžíme...

I letos se točí kolotoč soutěží. Nejvíce nás potěšil Jan Novák z 9.D 3. - 5. místem v okresním kole Matematické olympiády. V nemalé konkurenci se neztratil. Úspěšnou řešitelkou byla i Anna Stránská ze stejné třídy.

Některé výsledky školních kol jiných soutěží: Dějepisná olympiáda
1. Stránská Anna, 9.D
2. Marie Němcová, 9.E
3. Veronika Janíková, 8.D

Olympiáda z jazyka českého
1. Lucie Štěrbová, 9.D
2. Anna Náplavová, 9.D, Anna Stránská 9.D

Tajemná komnata EU
Z 23 soutěžícící družstev ze Střední Moravy družstvo žáků ve složení Anna Stránská, Jan Novák, Kristýna Grebeníčková, Michaela Rokytová, a Radim Juráň získali celkovým počtem 100 bodů skvělé třetí místo. V některých regionech by toto bodové ohodnocení stačilo na první místo. Neztratila se práce ani druhého družstva, která dostala 71 bodů.
Škoda, že cesta do Prahy o kousek unikla. Olympiáda z jazyka anglického - 6. ročník1. Jiří Juřena, 6.D2. Jakub Hudák, 6.B, Jakub Staufčík, 6.B
3. Petr Kanyza, 6.B  Olympiáda z jazyka anglického - 7. ročník1. Monika Mezuliáníková, 7.D2. Hana Kočí, 7.B, Andrea Habáňová, 7.B3. Zdeněk Burda, 7.D  Olympiáda z jazyka anglického - 8. - 9. ročník1. Kristýna Suchánková, 9.A2. Pavel Kouřil, 8.D3. Petr Šoustek, 9.C, Mirek Láng, 9.C  Matematická olympiáda - 9. ročník1.- 3. místo Hana Andrýsková, Jan Novák, Anna Stránská