17.06.2010

Sportovní dny

V úterý 15. června proběhlo každoroční měření sil v nejrůznějších sportovních odvětvích mezi školami Uherského Hradiště, Kunovic a Starého Města.
Na sportovištích města Uherské Hradiště u sportovní haly se konaly turnaje v kopané, minikopané, vybíjené, volejbalu, beachvolejvalu, florbalu. Naše škola přihlásila několik družstev z 1. a 2. stupně. Starší kluci konečně vyhráli turnaj v kopané. A získali jsme i další vítězství, když smíšená trojice Nikola Dvouletá - Petra Malovaná - Michal Skryja dokázali vyhrát turnaj v beachvolejbalu. Po vítězství ve skupině a v semifinále zvládli i dva zápasy ve finálové skupině a porazili ZŠ Kunovice 2:0 a ZŠ Větrná 2:1. Počasí nám vyšlo a do školní sbírky jsme přidali dva pěkné poháry.