17.06.2013

Sportovní hry města Uherské Hradiště

V pátek 14. června pořádal odbor školství a sportu IX. ročník „Sportovních her žactva“. Na 300 dívek a chlapců sehrálo turnaje na víceúčelových hřištích za sportovní halou, na beachvolejbalových kurtech, antukových kurtech a na fotbalovém hřišti s umělou trávou. Soutěžily tyto základní školy a gymnázium: ZŠ Unesco UH, ZŠ Sportovní UH, ZŠ Větrná, ZŠ Jarošov, ZŠ Mařatice, ZŠ Za Alejí, ZŠ Staré Město, ZŠ Kunovice-U Pálenice, Gymnázium Uherské Hradiště. Žáci 2. stupně naší školy se zúčastnili třech turnajů - malá kopaná 6. - 7. ročník, kopaná 8. - 9. ročník, plážový volejbal. Fotbalisti skončili shodně na pěkném druhém místě a plážoví volejbalisté s bramborovou medailí. Jako obvykle jsme zajišťovali turnaj v plážovém volejbalu. Počasí vyšlo 100% a všichni si dobře zasportovali, takže lepší pátek jsme si ani nemohli přát ...