Staň se hvězdou parlamentu

Po roční pauze, kdy se zastavilo úplně všechno, se vrací na scénu i žákovský parlament. Hledáme hlavní hrdiny... Pojď se stát parlamenťákem. Žákovský parlament je hlasem všech žáků školy. Je to prostor, kde můžeš vyjádřit svůj názor na každodenní život ve škole, umožní ti realizaci tvých nápadů. Žákovský parlament  je prostředek, pomocí něhož se žáci učí odpovědnosti, spolupráci, díky svým činnostem pomáhá zlepšovat klima školy, propojuje žáky, vedení, učitele i rodiče. Jsi kreativní, zodpovědný, nebojíš se mluvit, máš nápady, co zlepšit ve škole, chceš spolupracovat nejen s vrstevníky, ale i s učiteli a vedením školy? Přidej se k nám a staň se novou hvězdou parlamentu. Vytvoř svou originální kandidátku se jménem, fotkou, prozraď něco málo o sobě a hlavně napiš, co bys rád ve škole změnil. Hotové kandidátky dones buď ke kontrole, nebo k odevzdání do pátku 24. 9. koordinátorkám ŽP - paní učitelce Petře Magdálkové nebo paní učitelce Michaele Škrabalové, které ti rády zodpoví i všechny tvé všetečné otázky. :) Vše důležité bude na nástěnce parlamentu (patro u hudební výchovy) a na stránkách školy. Ještě váháš? Pusť si naše video a uvidíš, že žákovský parlament bude nejen práce, ale i zábava. :) Těšíme se na Tebe.

...přestaň remcat v lavici, pojď to změnit...

[video width="1920" height="1080" mp4="https://zsstmesto.cz/wp-content/uploads/2021/08/Žákovský-parlament.mp4"][/video]