02.11.2016

STARák SHOW

[audio mp3="https://zsstmesto.cz/wp-content/uploads/2016/11/starak.mp3"][/audio]

"Odhal svůj talent."

Žákovský parlament si pro žáky II. stupně znova připravil talentovou soutěž, která v minulém roce nakonec neproběhla. Ale s novým rokem přichází nová show. Ode dneška mají všichni žáci ve třídách letáček, pravidla a hlavně přihlášky do zbrusu nové soutěže STARák SHOW. Přihlášky mohou účinkující vhodit do krabice u bufetu do 11. listopadu. Vyřazovací casting proběhne 21. listopadu. Závěrečné finále a vyhlášení vítězů se uskuteční na Sokolovně ve Starém Městě dne 29. listopadu. V porotě zasednou: paní učitelka Kusáková, pan učitel Ovčáčík ze základní umělecké školy a dva žáci 5. ročníku (Tomáš Zajíc a Ema Číhalová). Navíc do každého z kol zasedne host. Výherci se mohou těšit na hodnotné ceny.

V případě dotazů se mohou žáci obrátit na jakéhokoli parlamenťáka či koordinátora.

Přijít může kdokoli, každý z nás má na něco talent!

Těšíme se na hojnou přehlídku talentů.

Akci připravujeme v rámci projektu Jsme na palubě... Naloďte se, který je podpořený Zlínským krajem.

Váš tým ŽP