26.05.2022

Staroměstští atleti skončili třetí v kraji!

Dne 20.5. se na Městském atletickém stadionu Dany Zátopkové v Uherském Hradišti uskutečnilo krajské kolo atletických závodů s názvem Pohár rozhlasu. Krajského kola se zúčastnilo nejlepších 10 škol z celého kraje, které postoupily ze svých okresních kol. Po předchozím okresním kole, ve kterém žáci ze ZŠ Staré Město posbírali tři postupová místa, nás čekal úkol o trochu více složitější - umístit se mezi skvělými sportovními školami z celého kraje! A taky že se to povedlo! Výborné 3. místo obsadili mladší žáci ve složení – Otáhal, Bardoň, Horkel, Ondřiš, Huťka, Procházka, Slováček, Huňka, Obdržálek, Horák.

Taktéž 3. místo obsadila v individuálních disciplínách Adéla Fusková! Mladší žákyně se umístily na sedmém místě a starší žákyně bohužel nedokázaly navázat na skvělé vítězství v okresním kole a skončily na místě šestém. Všem zúčastněným velmi děkujeme za příkladnou reprezentaci školy a budeme se těšit na další sportovní události!