24.10.2017

Success at Cambridge English exams KET and PET for Schools

Úspěšné složení zkoušek KET a PET for Schools nanečisto. Zkoušky KET for Schools se v letošním roce zúčastnilo 42 žáků, z toho 16 uspělo. Náročnější zkoušky PET for Schools se zúčastnilo 20 žáků, z toho 8 uspělo s výborným výsledkem. Tyto zkoušky probíhaly vždy ve středu v odpoledních hodinách za krásného počasí v duchu Indian summer, ale přesto naši žáci bojovali s velkým úsilím. V poslechové části nás velmi překvapil skotský dialekt a tempo hláskování jmen a názvů. Zkoušky trvaly téměř tři hodiny, ale úspěch se dostavil. Nejlepšími žáky byli jmenovitě Roman Pochylý ze VII. ročníku s 81 %, Sára Velecká z VIII. ročníku se 76 % a dále Adriana Marková (96 %), Dominik Svoboda (88 %) a  Alexandra Petrů (86 %) z IX. ročníku. Congratulations to all of our pupils.