11.05.2022

Tři ze čtyř našich atletických týmů postupují do krajského finále Poháru rozhlasu!

V pátek 6.5. proběhl na Městském atletickém stadionu Dany Zátopkové v Uherském Hradišti již tradiční atletický závod – Pohár rozhlasu. Po covidové pauze se atletických závodů zúčastnilo osm škol z Uherskohradišťska. Všechny školy byly po dlouhé odmlce připraveny podat své nejlepší výkony a ukázat se před četným publikem. A taky že se podařilo a zejména té naší!   Naše škola do závodů vyslala čtyři družstva – mladší žáky, mladší žákyně, starší žáky, starší žákyně. Mladší žákyně se umístily na 2. místě, mladší žáci skončili také na 2. místě a na starší žákyně čekalo 1. místo a Pohár rozhlasu! Starší žáci obsadili 4. místo a jako jediný tým bohužel nepostupují do krajského finále, které se koná v pátek 20.5.2022, taktéž na uherskohradišťském atletickém stadionu. To však není všechno! Naši skvělou účast na atletických závodech podtrhla individuálním vítězstvím mezi staršími žákyněmi Adéla Fusková z IX.C a na druhém místě se mezi staršími žáky umístil Adam Dostalík z IX.D. Všem závodníkům gratulujeme a přejeme jim hodně štěstí v krajském finále! Veronika Mimochodková a Eliška Junášková, IX.A