Turnaj škol v Barevném minivolejbalu v Jarošově

Dne 7. dubna 2022 se uskutečnil turnaj v minivolejbalu v barvách mezi základními školami Jarošov a Staré Město. Celkem se turnaje zúčastnilo 22 družstev. V turnaji byly zastoupeny kategorie žlutá, oranžová a červená. Našim žákům se velmi dařilo. Ve žluté kategorii jsme obsadili: 2. místo - Martin Pospíšil a Václav Valštýn; 3. místo - Anna Stojnovová a Barbora Juřenová. V oranžovém minivolejbalu se hráčům podařilo obsadit všechny medailové pozice: 1. místo - Ondřej Matula, Zuzana Fuglíková; 2. místo - Šimon Bukvald, Šárka Hrubošová; 3. místo - Marek Zapletal, Nela Míšková. V kategorii červeného minivolejbalu jsme získali opět: 2. místo - Klára Vlčková a Daniela Gojšová; 3. místo - Veronika Baráková, Ondřej Bukvald. Všechna družstva předvedla vynikající výkony. Družstva byla oceněna diplomem a všichni hráči dostali sladkou odměnu. Družstva, která skončila na 1. místě, dostala navíc věcnou cenu. Poděkování patří i rozhodčím Barboře Šišlákové (8. D) a Rozárii Škopíkové (6. B), které se zasloužily o spravedlivý a poklidný průběh zápasů, a samozřejmě pořadateli turnaje Pavlu Jančářovi, řediteli ZŠ Jarošov. Všem našim družstvům děkujeme za výbornou reprezentaci školy a přejeme jim hodně úspěchů nejen sportovních, ale i studijních.