Úspěchy v MATEMATICKÉ OLYMPIÁDĚ

Již několik let organizuje naše škola okresní kola Matematické olympiády. A nebylo tomu jinak ani letos 12. dubna. Největšího úspěchu dosáhli naši šesťáci, kteří obsadili tři místa ze třinácti úspěšných řešitelů. Celkově se matematické olympiády v kategorii šestých tříd zúčastnilo  49 žáků našeho okresu. 1.- 4. místo s počtem 16  bodů z 18 obsadil Jakub Motyčka, 7. – 9. místo obsadila Klárka Horáková s 10  body a 10. - 13. místo obsadila Kamila Fiantová s počtem 9 bodů. V kategorii 7. ročníků bylo celkem 28 úspěšných řešitelů z 39. Tady nejlepšího výsledku dosáhla Klára Hrudňáková s 12 body skončila na 14. – 21. místě a úspěšná byla i Michela Štolfová měla 9 bodů a stala se také úspěšnou řešitelkou okresního kola.

V kategorii 8. ročníku bylo celkem 29 úspěšných řešitelů z 39. Nejlepšího umístění z našich žáků dosáhl Jan Horák skončil na 12. místě s 12 body, pak následoval Sebastian Galas získal 10 bodů a úspěšná byla i Eliška Durďáková získala 9 bodů.

Všem děkujeme za pěknou reprezentaci naší školy a těšíme se na další úspěchy.