01.02.2011

Úspěchy žáků 5. tříd

V posledním týdnu měsíce ledna se naši žáci 5. tříd zúčastnili dvou matematických soutěží.
Ve středu 26. 1. 2011 se konalo okresní kolo Matematické olympiády a v pátek 28. 1. 2011 okresní kolo Pythagoriády. Obě kola proběhla na II. stupni naší školy. Úspěšným řešitelem Matematické olympiády byl Richard Hájek z 5.A, který obsadil 1. - 4. místo. Dalšími řešiteli, kteří reprezentovali naši školu, byli Denisa Šmídová, Josef Juřička, Lucie Vopatová a Alžběta Mazáčová. V okresním kole Pythagoriády nejlépe obstáli Martin Novák z 5.C, obsadil 6. - 12. místo a Magdaléna Pořízková z 5.A, která se umístila na 13. - 18. místě. Dále se zúčastnili Richard Hájek, Anna Pavlicová, Denisa Šmídová, Josef Juřička a Jakub Rigby. Všem zúčastněným řešitelům gratulujeme.