V e-Twinningové spolupráci s Francií pokračujeme!

Začátkem školního roku čekalo na naše žáky ze třídy 7.D a 9.D velké překvapení. Již začátkem léta k nám do školy přišel pan pošťák s velkou krabicí plných dárečků a přáníček, které v rámci distanční výuky vytvořili žáci z naší partnerské školy College Jean Jaures pod vedením paní učitelky Véronique Gomila. To bylo radosti! Francouzští žáci ve svých dopisech popisovali, jaké to bylo učit se doma v rámci karantény a jak se těšili, že mohli chodit alespoň na chvilku v červnu do školy. Drobné dárečky ve formě náramků, cukrovinek nebo fotek nechyběly. Jeden ze žáků dokonce obdržel francouzskou knížku plnou komiksů. Že by motivace pro studování dalšího jazyka? V naší společné e-Twinningové spolupráci budeme pokračovat i v tomto školním roce. Do projektů se s velkým nadšením zapojí třídy 7.D a 9.D. Začínáme podzimní tematikou s ohledem na přírodu a životní prostředí.