Vánoční florbalový turnaj

[caption id="attachment_65769" align="alignleft" width="300"] dav[/caption] V úterý 10. prosince nás reprezentovalo naše florbalové družstvo složené z žáků Nikolase Dostálka, Tomáše Balgy, Dominika Sládka, Richarda Slováčka, Adama Borka, Jáchyma Pavlici, Dominika Kolaříka, Adriany Štanglové a Adama Petříka na vánočním florbalovém turnaji v uherskohradišťské sportovní hale.     Jednotlivé zápasy probíhaly v přátelské předvánoční atmosféře. Vítězný tým dále nepostupoval do žádného dalšího kola, nešlo tedy o ligu, ale vzájemně se dle slov hlavního organizátora setkat s týmy z jiných škol a pořádně si zahrát. Naše družstvo skončilo na krásném devátém místě v konkurenci jedenácti týmů. Všem našim reprezentantům srdečně gratulujeme.