23.12.2015

Vánoční turnaj v Sudoku

Již tradicí se na naší škole stal vánoční turnaj v populární logické hře Sudoku. Žáci naší školy se sešli 18. prosince v jídelně školy, aby si porovnali znalosti v Sudoku. Z třídních kol, která se uskutečnila v hodinách matematiky, bylo vybráno celkem 65 žáků ze 6. - 9. ročníku. A zde jsou  výsledky tří nejlepších z každého ročníku: 6. ročník - 1. místo Zvardoňová Veronika, 6. B, 2. místo Běhávka Miroslav, 6. D, 3. místo Foltýnek Stanislav, 6. D 7. ročník - 1. místo Nikol A. Stričko, 7.C 2. místo Václav Raštica, 7.C 3. místo Bajajová Barbora, 7. A 8. ročník - 1. místo Gieslová Ludmila, 8. D 2. místo Šoustková Barbora, 8. D 3. místo Burša Jan, 8. D 9. ročník - 1. místo Psotka Stanislav, 9.C 2. místo Lukášová Sára, 9. D 3. místo Kneslová Denisa, 9. D Absolutním vítězem se stal Standa Psotka z 9. C s plným počtem bodů 238, který již od šesté třídy reprezentuje naši školu v krajské soutěži a vždy obsazuje 1. místa. Chtěla bych mu touto cestou poděkovat za perfektní reprezentaci školy. Blahopřejeme všem k úspěchu a držíme palce i v letošním krajském kole.