01.01.2022

Vánoční turnaj v SUDOKU

Konečně po dvou letech se nám podařilo zorganizovat před Vánoci školní turnaj v Sudoku. Z třídních kol, která proběhla v týdnu do 10. prosince, postoupilo do školního kola 75 žáků 6. - 9. ročníku. Nakonec se 16. prosince v jídelně školy sešlo 64 žáků.  A kdo byl mezi nejlepšími: Za 6. ročníky se nejlépe dařilo Klárce Silné ze VI.D, v 7. ročníku to byla Eliška Jarotková ze VII.D, v 8. ročníku byla nejúspěšnější Barbora Šišláková z VIII.D a v 9. ročníku se stal naposled vítězem Jakub Vávra z IX.D, který se stal také absolutním vítězem s nejrychlejším časem řešení - 18 minut. Vítězům blahopřejeme a věříme, že epidemiologická situace bude příznivá a na jaře se podaří uskutečnit krajské kolo na ZŠ Unesco v Uherském Hradišti.