Vánoční výzva... VÁNOCE U NÁS

Přes vánoční prázdniny si pro vás žákovský parlament připravil další výzvu na téma VÁNOCE U NÁS.  Foťte, sdílejte a ukažte, jak trávíte Vánoce u vás doma. Vyfoťte vánoční stromeček, dárek od Ježíška, vaše tradice, vánoční pohodu v pyžamu či vesele sladěné oblečení s vánoční tématikou. V originalitě se meze nekladou.  Fotku vložte na instagram s hashtagem   #vanocnituzka a  #třída a označte @zakovskyparlamentzs. Nemáte instagram a chcete se zúčastnit? Není vůbec problém. Pošlete fotku některému z parlamenťáků a on ji za vás na instagram zveřejní.  Počítá se, která třída bude mít zveřejněno nejvíce fotek i originalita. Pojďme si zpříjemnit vánoční prázdniny a nechte nás nakouknout k vám domů. Soutěž běží od začátku prázdnin do 2. ledna 2022.  Pro více informací sledujte žákovský parlament na instagramu, nebo se ptejte svého parlamenťáka.