Vítáme vás, parlamenťáci!

Ve středu 13. 10. se sešli čerstvě zvolení parlamenťáci tváří tvář a poprvé viděli, s kým budou v dalších měsících spolupracovat. Do ředitelny si je povolal pan ředitel, aby jim pogratuloval a řekl pár povzbudivých slov. Nezapomněl jim připomenout, jak se správný člen parlamentu chová, a v závěru jim sdělil, že se už těší na konkrétní jednání s žákovským parlamentem. Žákovský parlament nebude dlouho zahálet a ještě tento týden začne pracovat. První oficiální zasedání ŽP proběhne v pátek 15. 10. 3. vyučovací hodinu. Nám nezbývá než věřit, že usměvavé tváře parlamenťáků vnesou do školy jen pozitivní náladu, dobré nápady a v neposlední řadě šanci něco změnit, aby se nám všem na školní půdě zas o něco lépe žilo.