24.08.2022

Volejbalové soustředění při ZŠ Staré Město

Velmi horký týden od 15. - 19.8.2022 prožily děti na volejbalovém kempu ve Starém Městě. Byl to týden plný sportu - hlavně volejbalu, ale i koupání, bowlingu, wellness a opékání, kterého se zúčastnilo rekordních 101 dětí. Děti byly rozděleny do 7 tréninkových skupin podle věku a výkonu. Velké poděkování všem trenérům, kteří se dětem věnovali. (žlutí - Míša Odstrčilová a Zuzka Valštýnová, oranžoví - Zuzka Kotačková, červení 1 - Jindra Pospíšil, červení 2 - Petr Karabec, mladší žáci - Libor Kamler, Jakub Směták a Jan Zábranský, starší žáci - Milan Zpěvák a Štěpán Stodůlka, žákyně - Lýdie Podhrázká a Monika Haničincová). Všechny děti zaslouží pochvalu za perfektní zvládnutí kempu. Děti budou pokračovat v trénincích od druhého zářijového týdne v tradičních časech. Příští rok to zopakujeme!