30.06.2011

Výlet za odměnu

Hřebčín.. Výlet za odměnu...
Výlet za odměnu... Stalo se pěknou tradicí, že vedení školy pořádá společně se SRPŠ pro nejlepší žáky za výborné výsledky ve školních soutěžích a olympiádách každoročně výlet za odměnu. V hřebčíně v Napajedlích, kde se natáčel seriál "Ve znamení koně", nás okouzlila stáj plná klisen se svými nádhernými hříbátky. Jako správné mámy si své "děti" ostražitě chránily. Celý areál hřebčína byl vzorně upravený a svítil čistotou. Expozice v Obuvnickém muzeu ve Zlíně nás překvapila svou rozsáhlou sbírkou bot ze všech koutů světa. Pro návrháře pravý ráj. Pro nepřízeň počasí jsme museli zvolit mokrou variantu - návštěvu ZOO Lešná. Ale jak známo, zvířátka nikdy nezklamou a závěr našeho výletu jsme zakončili příjemnou prohlídkou celého areálu. S prvními kapkami deště jsme spokojeni odjížděli domů.