01.04.2016

Výsledky zkoušky PET nanečisto

Výsledky Cambridge zkoušky PET for Schools nanečisto na naší škole předčily naše očekávání. Polovina z 26 zúčastněných žáků zkoušku nanečisto úspěšně splnila. Tento skvělý výsledek potěšil nejen žáky a rodiče, ale také jejich učitele. Pochvala patří všem, zejména žákům 8. ročníku, kteří se nebáli tuto náročnou zkoušku podstoupit. Jmenovitě bychom chtěli pochválit ty nejlepší: Tomáš Jelínek, IX.D Marek Železník, IX.D Veronika Hájková, XIII.D Jakub Dvořáček, IX.D Pokud by úspěšní žáci chtěli získat oficiální certifikát zkoušky Cambridge English, mají možnost zúčastnit se testování naostro, a to v Brně v sobotu 11. června 2016. V rámci partnerství s jazykovou školou Cambridge P.A.R.K. jsme domluvili následující ceny: KET zkouška 2450 Kč, PET zkouška 2650 Kč. Vážní zájemci se mohou hlásit u p. Weinbergerové. Do your Best and Good Luck!