10.10.2008

Výstava ovoce a zeleniny

Škola a Český zahrádkářský svaz každoročně pořádají výstavu.Podzim je v plném proudu a s ním přichází i spousta práce na polích, zahradách, vinicích a sadech. Je mezi námi spousta pěstitelů, kteří se mohou svými výpěstky pochlubit.
Naše škola v přízemí budovy 1.stupně každoročně v říjnu pořádá ve spolupráci s místní organizací Českého zahrádkářského svazu ve Starém Městě tradiční výstavu ovoce a zeleniny. Nechybí na ní ani ukázka práce včelařů s ochutnávkou medu. V letošním roce byly hojně zastoupeny odrůdy jablek. Výstavu, která byla poučením i radostí, si prohlédli žaci naší školy v rámci výuky, děti z mateřských škol i široká veřejnost. Děkujeme pěstitelům a vystavovatelům  a těšíme se na výstavu a spolupráci v další sezóně.