06.03.2015

Výtěžek z vítězného pexesa: 600 Kč

5. kolo kreativní soutěže PeckaFilm bylo pro naši školu úspěšné. Monika Hrančíková ze 7. B získala od odborné poroty zvláštní cenu za své pexeso. Pexeso bylo vytištěno a nyní se prodává spolu s dalšími na pokladně kina Hvězda, v Informačním centru Uherské Hradiště a "obchůdku Lidumila" v ulici Otakarova 108  v Uherském Hradišti (vedle ulice Vodní). Výtěžek z prodeje pexes bude věnován na terapii a volnočasové aktivity klientů Chráněného bydlení Ulita Oblastní charity Uherské Hradiště. Po domluvě se zástupci kina Hvězda získala naše škola k prodeji 20 ks pexesa vytvořeného Monikou Hrančíkovou. Prodeje se ujala děvčata ze 7. B - Marcelka Pelková a Katka Sazmová, díky jejich usilí se všechna pexesa prodala. Naše škola tak může hrdě předat 600 Kč na tento krásný charitativní projekt. Monice ještě jednou gratuluji za pěknou práci a holkám děkuji za obětavou pomoc s prodejem pexesa.