19.09.2019

XVII.ročník atletického čtyřboje žactva "O pohár starosty města Uherské Hradiště"

Dne 18.9. se naše škola zúčastnila atletického čtyřboje žactva "O pohár starosty města Uh.Hradiště". Od brzkých ranních hodin se naši žáci začali rozcvičovat na 4 atletické disciplíny. I když sluníčko svítilo, tak studený vítr přinutil závodníky se rozehřát na běh o vzdálenosti 60 m. Poté bylo zahájeno utkání v již klasických disciplínách: běh 600 m /děvčata, 800 m /chlapci, vrh koulí, hod míčkem a skok daleký.   Tým školy byl ve složení: mladší žákyně: Fusková Tereza, Fusková Adéla 7.C., Mimochodková Veronika 7.A.; starší žákyně: Grebeníčková Anežka 9.B, Čejková Kateřina 9.C, Lanšperková Karolína 9.A; mladší žáci: Pfeifr Michal, Pfeifr Martin 7.B, Dostalík Adam 7.D a starší žáci: Turčin Ondřej, Říha Martin 9.C, Pohl Adam 9.A . Velký úspěch patří mladším žákyním, které ve své kategorii zvítězily. Z 13 základních škol v okrese získala naše škola krásné 2.místo. Všem patří velké poděkování za vzornou reprezentaci školy a skvělé výsledky!