28.03.2015

Žákovský parlament: oslava Dne učitelů

Učitel doprovází děti na jejich cestě k moudrosti, vědění a dobrému životu. Je přátelský, spravedlivý, trpělivý, vstřícný, obětavý, vychází dětem vstříc. Většinou s dětmi tráví čas i nad rámec svých povinností, cítí se v jejich blízkosti dobře, má je rád. Žákovský parlament se rozhodl zorganizovat oslavu Dne učitelů ve škole. Připravili jsme pro učitele obložené chlebíčky a napekli muffiny. Nejednoho z nich jistě potěšil fialový tulipán s citátem od J. A. Komenského. Tento počin žákovského parlamentu, který vystupoval jménem všech dětí ve škole, vyvolal vlnu nadšeného ohlasu. Je nutno podotknout, že se nám tato akce podařila utajit i před samotným vedením, a tudíž byla příjemným překvapením opravdu pro každého.