Žákovský parlament v novém složení

V tomto školním roce najel žákovský parlament na nový způsob volby členů. Hlavní slovo měli třídní učitelé, kteří koordinátorkám vytipovali vhodné kandidáty do parlamentu. Pak následoval maraton scházení, diskutování, zapisování a nejtěžší výběr - vybrat ty, kteří vytvoří parlament, který bude chtít po celý školní rok pracovat a kam budeme všichni chodit rádi.

A tady máme nové členy žákovského parlamentu pro školní rok 2023/2024:

Janečková Tereza, Fuglíková Zuzana, Kadeřábek Filip, Paluzgová Nika, Sprinzlová Alžběta, Černý Antonín, Cigošová Marie, Feldvabelová Sára, Šmídová Štěpánka, Sluková Barbora, Zimčíková Ema, Horák Ondřej, Kovář Erik, Molek Filip, Vávrová Tereza, Vojtek Michal, Nováková Simona, Doseděl Martin a Vašičková Emílie

Nově složený parlament už měl první schůzku, která proběhla v příjemném a inspirativním duchu. Trochu jsme se seznámili a hlavně se na nic nečekalo a parlamenťáci přišli hned s první akcí. Brzy se dočkáme prvního tematického dne :-)