29.02.2016

Zazpívej, slavíčku - školní kolo

V pondělí 29. února proběhlo školní kolo soutěže Zazpívej, slavíčku. Školnímu kolu 41. ročníku soutěže předcházela kola třídní a ročníková, ze kterých byli vybráni nejlepší zpěváci. Soutěžilo se ve třech kategoriích. Mladí interpreti písní předvedli kvalitní výkony a úkol poroty vybrat ty nejlepší, nebyl nikterak jednoduchý. Konečné pořadí nakonec vypadá následovně: I. kategorie (1. – 2. ročník) Martin Šimík I.B, Klára Spáčilová II.A II. kategorie (3. – 4. ročník) Tomáš Zajíc IV.B, Barbora Šimíková IV.B, Eliška Smělíková IV.B , Tadeáš Stašek III.C III. kategorie ( 5. – 6. ročník) Barbora Dosedělová V.B, Lucie Houdková V.A, Natálie Vandová V.C. Všem zpěvákům děkujeme za účast a vítězům přejeme hodně zdaru na postupové přehlídce dětských interpretů lidových písní, která se bude konat 10. března v malém sále Klubu kultury v Uherském Hradišti.