19.01.2009

Zimní sportování

Jako za starých časů Mistra Lady....Po několika letech opět zima přeje svým radovánkám. Na mnoha místech se  klouže a bruslí na přírodních či umělých plochách, kdejaký kopec je využíván pro bobování a sáňkování a nesmíme ani opomenout lyžaře a běžkaře.
Také na prvním stupni naší školy už třetí týden využíváme kluziště, které nám vzorně připravil náš pan školník pan Antonín Hubáček. O úpravu této ledové plochy se stará i v nočních hodinách, proto je každé ráno  vždy perfektně připravena. Žáci si tak v hodinách tělesné výchovy  mohou procvičit své znalosti a schopnosti v klouzání a bruslení. Někteří si zde zkusí i svůj první kontakt s větší ledovou plochou. Doufejme, že nám počasí bude přát a kluziště budeme moci využívat po zbývající zimní čas.