11.02.2016

Zkoušky KET nanečisto

Vážení rodiče, v měsíci únoru bude naše škola pořádat KET for schools, Camridge exams, NANEČISTO pro zájemce z osmého a devátého ročníku. Cambridžské zkoušky prověří znalosti anglického jazyka Vašich dětí na mezinárodní úrovni a jsou tou nejlepší přípravou před příchodem na všechny typy středních škol. Zkoušky budou probíhat bez poplatku v sobotu 27. února od 9.00 hodin. Trvání zkoušky jsou přibližně 3 hodiny a bude prověřen poslech, čtení, psaní a mluvení. TERMÍN ZÁPISU je ve středu 17. února v kabinetu Mgr. Weinbergerové a přihláška je závazná. Organizátorem zkoušky NANEČISTO je naše škola, v případě úspěšnosti a zájmu zajistíme oficiální zkoušky s jazykovou školou P.A.R.K. Brno. Cena této zkoušky je přibližně 2.500 Kč. Připravte Vaše děti na budoucnost tím správným směrem a podpořte je v účasti na této akci nyní a zdarma.