08.10.2010

Zlatý běh Uherským Ostrohem

Historického sportovního úspěchu se dočkala naše škola při okresním přespolním běhu v Uherském Ostrohu. Družstvo starších žáků získalo první místo a postupuje do krajského kola v Bystřici pod Hostýnem.
Do Uherského Ostrohu odcestoval plný kádr nejlepších vytrvalců naší školy. Všechny kategorie zastupovalo 24 žáků, kteří se poprali s 11 dalšími školami. Na startovním poli  startovalo vždy kolem 70 závodníků každé kategorie. Jediného a zároveň jedinečného výsledku dosáhlo družstvo starších žáků, kteří skončili na prvním místě a porazili i výběrové sportovní školy jako je ZŠ Sportovní a Bojkovice. O tento historický sportovní úspěch se zasloužili tito žáci: Tomáš Verbík - 1. místo, Michael Cigoš - 2. místo, Lukáš Belant - 8. místo, Petr Vybíral - 12. místo, Štěpán Stodůlka - 14. místo, Miroslav Velcr - 15. místo.